Tiek meklēts SEA vadītājs (m/f/d)


Kas noticis?

Tiešsaistē mājās un līdz ar to mūsu jaunais SEA vadītājs (m/f/d)

Piekrišanas pārvaldības platforma ir programmatūra, ko vietņu operatori vai tīmekļa lietotņu nodrošinātāji izmanto, lai iegūtu un saglabātu apmeklētāju datu aizsardzības piekrišanu pirms lietotāju datu vākšanas. Tādējādi apmeklētājs dod savu piekrišanu.

Mēs katru dienu priecājamies par jauniem klientiem, padarot mūs par visstraujāk augošo uzņēmumu nozarē. Un, lai tas tā arī nebūtu, mēs saviem kolēģiem Francijā meklējam piemērotu NVA vadītāju.

Vai esat entuziasma pilns, atvērts un ar nepacietību gaidāt izaugsmi kopā ar mums? Tad kļūsti par daļu no mūsu komandas!

ko jūs varat pārvietot

 • Jūs veidojat, uzraugāt un optimizējat mūsu NVA kampaņas Google un Facebook. Jums ir liela brīvība un jāuzņemas atbildība par savām kampaņām.
 • Jūs regulāri veicat testus, lai palielinātu veiktspēju un ieviestu beta versijas un jaunas meklētājprogrammas funkcijas.
 • Jūs nepārtraukti strādājat pie Google veiktspējas un optimizējat produktu plūsmas.
 • Jūs veicat tirgus un konkurences analīzi, novērojat pašreizējās tendences un sniedzat impulsu mūsu produktu portfelim.
 • Ar savām idejām un centieniem jūs optimizējat mūsu veiktspējas mārketinga stratēģijas un uzlabojat mūsu tiešsaistes mārketingu.

ko tu atnesi

 • Jūs esat veiksmīgi pabeidzis apmācību vai studijas biznesa, mārketinga vai pielīdzināmā jomā un jums ir vairāku gadu NVA pieredze, ideālā gadījumā B2B vidē.
 • Jums ir aizraušanās ar skaitļiem un tiešsaistes mārketinga pasauli.
 • Jūs esat ļoti pārliecināts par Excel un Google Ads redaktora izmantošanu. Programmā Google Ads, Google Shopping un Facebook jūs jūtaties kā mājās.
 • Ideālā gadījumā jums ir pieredze plūsmas pārvaldībā un automatizētā kampaņu pārvaldībā.
 • Ideālā gadījumā franču valoda ir tava dzimtā valoda, taču idejām var apmainīties arī angļu vai vācu valodā
 • Tu esi aktīvs, komandas spēlētājs un labprāt uzņemies atbildīgus uzdevumus.

Kas mūs padara īpašus?

Mūsu pārliecība, ka vislabākie rezultāti rodas tur, kur ikviens var optimāli attīstīties. Tāpēc mēs strādājam ar augstu personīgās atbildības un elastības pakāpi: veikli, daudzfunkcionāli un uz izaugsmi orientēti. Neatkarīgi no tā, vai darbs ir attālināts vai biroja darbs, nepilna laika vai pilna laika darbs – jūs strādājat tā, kā jums vislabāk ir.

Ja tas izklausās pēc jums, mēs ceram saņemt jūsu pieteikumu. Jūsu kontaktpersona ir CMO Götz Sielk ( goetz@consentmanager.net ).


vairāk komentāru

Jauns

Biļetens 05/2024

Jauna Slack, MS Teams un citu integrācija Ar pašreizējo atjauninājumu sistēmā tagad ir pieejama jauna Slack, MS Teams, Zapier un n8n integrācijas funkcija. Funkcija ērti informē jūs Slack, Teams vai jebkurā citā rīkā par svarīgām izmaiņām un jaunumiem (piem., atrasti jauni sīkfaili) jūsu CMP kontā. Jums vairs nav aktīvi jāpiesakās CMP, lai pārbaudītu atjauninājumus. Sistēma […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
Ģenerālis, Jauns, video

Tīmekļseminārs: Google Consent Mode v2 ar Google un consentmanager

Pievienojieties mūsu ekskluzīvajam tīmekļsemināram, ko 2024. gada 12. jūnijā plkst. 11:00 pēc Centrāleiropas laika rīko consentmanager sadarbībā ar Google. Tā kā ir liels pieprasījums pēc informācijas par jaunākajām Google prasībām, šis vebinārs palīdzēs jums labāk izprast Google Consent Mode v2. Deniss Gingels no Google un Jan Winkler no consentmanager iepazīstinās ar jums nepieciešamos būtiskos faktus un pamatinformāciju. […]