Pa labi

Jauns pavērsiens datu aizsardzībā: Amerikas 2024. gada Privātuma tiesību akts


Amerikas privātuma tiesību likuma 2024. gada informatīvā izdevuma galvene

Amerikas Savienotajās Valstīs privātuma likumi pašlaik tiek īstenoti federālā līmenī, un šādi likumi ir spēkā 19 štatos. Tomēr ierosinātais Amerikas Privātuma tiesību akts (APRA) , ko Pārstāvju palātas Enerģētikas un tirdzniecības komiteja ieviesa 2024. gada 7. aprīlī, drīzumā varētu noteikt valsts mēroga privātuma un drošības standartus. APRA, kas joprojām ir priekšlikuma fāzē, ieviesīs noteikumus automatizētām lēmumu pieņemšanas tehnoloģijām (piemēram, AI) un izveidos papildu noteikumus “lieliem datu vācējiem” un “datu starpniekiem”. Datu aizsardzības likums stāsies spēkā 180 dienas pēc apstiprināšanas.

Ko tas nozīmē uzņēmumiem? No vienas puses, tas var vienkāršot iekšējos atbilstības procesus. No otras puses, tas prasa pašreizējās uzņēmējdarbības prakses pārskatīšanu un, iespējams, pielāgošanu. Personas datu apjoms un definīcijas saskaņā ar APRA var atšķirties no spēkā esošajiem tiesību aktiem, tādēļ ir nepieciešama detalizēta analīze un pielāgošana.

Tā kā mēs turpinām uzraudzīt šī likuma virzību, sekojiet līdzi jaunākajiem jaunumiem par Amerikas Privātuma tiesību likuma iespējamo ietekmi uz jūsu uzņēmumu.


vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]