Jauns

Uzstādīšanas funkcija: vispirms pārbaudiet, pēc tam sāciet tiešraidē


Izšķiroša nozīme ir datu aizsardzības noteikumu ievērošanai, vienlaikus piedāvājot netraucētu tiešsaistes lietotāja pieredzi. Šeit tiek izmantota iestudējuma funkcija — jaudīgs rīks jūsu piekrišanas pārvaldnieka informācijas panelī, kas ļauj precizēt, pārbaudīt un pilnveidot piekrišanas mehānismus pirms tiešraides auditorijai.

Piekrišanas pārvaldniekam šis rīks vienmēr ir pa rokai. Uzziniet, kā varat to izmantot , lai maksimāli palielinātu piekrišanas līmeni un radītu nevainojamu lietotāja pieredzi savai organizācijai.

Kas ir piekrišanas pārvaldnieka iestudēšanas funkcija?

Piekrišanas pārvaldnieka inscenēšanas funkcija darbojas kā virtuāla laboratorija, kurā jūs kā mārketinga speciālists vai izdevējs varat rūpīgi izstrādāt, pārbaudīt un apstiprināt izmaiņas jūsu piekrišanas iestatījumos un sīkfailu reklāmkarogos, pirms tie tiek publicēti.

Consentmanager inscenēšanas funkcija ļauj veikt un novērtēt izmaiņas, neietekmējot tiešo vidi. Tas nodrošina, ka katra pielāgošana tiek rūpīgi pārbaudīta, samazinot kļūdu un iespējamo atbilstības pārkāpumu risku.

Šī iespēja ne tikai atvieglo pielāgošanos mainīgajiem konfidencialitātes noteikumiem, bet arī palīdz jūsu organizācijai radīt netraucētu, uz lietotāju orientētu pieredzi, kas rezonē ar jūsu auditoriju neatkarīgi no tā, vai pilnveidojat piekrišanas procesus vai veicat A/B eksperimentus.

Kā izmantot inscenēšanas funkciju + piemēri

1. Pārbaudi jaunas funkcijas

Ieviešot jaunus līdzekļus vai funkcionalitāti savā CMP, varat tos rūpīgi pārbaudīt ar lietotāju paraugu, pirms tos izplatāt visai auditorijai. Tas ļauj pamanīt un novērst iespējamās problēmas vai kļūdas, pirms tās ietekmē visu auditoriju.

Piemērs. Daudzi vietņu operatori laika gaitā maina funkciju “Preferences centrs”. Šeit lietotāji parasti var izvēlēties, kādus sīkfailu veidus viņi vēlas pieņemt. Izmēģiniet šo funkciju iestudējuma apgabalā ar lietotāju paraugu, lai iegūtu atsauksmes par funkcionalitāti, lietojamību un adopciju. Jūsu auditorija var dot priekšroku citam pārredzamības līmenim, kas savukārt ietekmē jūsu preferenču centra precizitāti un detalizētību.

2. Mainiet piekrišanas plūsmu

Inscenējums ļauj pārbaudīt un mainīt to, kā jūsu vietnē tiek vākta, sniegta un pārvaldīta piekrišana. Varat uzlabot piekrišanas procesu un nodrošināt, ka tas atbilst jūsu īpašajām juridiskajām vajadzībām un lietotāju vēlmēm. Turklāt jūs varat pārskatīt visus piekrišanas mehānismus ar savām juridiskajām un atbilstības komandām, lai nodrošinātu to atbilstību pašreizējiem datu aizsardzības tiesību aktiem un iekšējām politikām.

Piemērs: mainiet piekrišanas procesu, pievienojot papildu darbību, kas izskaidro katra sīkdatņu veida mērķi vai to, kāpēc jūs apkopojat noteiktus personas datus. Varat pārbaudīt šo jauno procesu inscenēšanas veidā, lai redzētu, kā lietotāji reaģē uz papildu informāciju un vai ir nepieciešami pielāgojumi. Pārredzamības līmenis saistībā ar privātumu dažādās nozarēs var atšķirties.

3. Pārbaudīt lokalizācijas un tulkojumus

Īpaši, ja jums ir starptautiska auditorija, varat izmantot inscenēšanas funkciju, lai pārskatītu jaunus tulkojumus un savas CMP lokalizētās versijas. Tas nodrošinās, ka paziņojumi ir precīzi un kultūras ziņā atbilstoši reģionam.

Piemērs: jūs izlaižat savu CMP jaunā tirgū ar citu valodu. Pārbaudiet tulkotos reklāmkarogus un pārliecinieties, vai tajos ir tāda pati informācija kā oriģinālajos reklāmkarogos.

🔥Padoms: Piekrišanas pārvaldniekā varat izvēlēties no vairāk nekā 30 valodām, taču, protams, jums vienmēr ir iespēja pielāgot tekstu pats. Tāpēc pirms tiešraides iesakām izmantot mūsu iestudēšanas funkciju! Jūs nevēlaties, lai tulkojumā kaut kas pazustu.

4. Spontānas un steidzamas izmaiņas datu aizsardzības likumos

Kad tiek ieviesti jauni privātuma likumi vai noteikumi, pakāpeniska ieviešana var palīdzēt pārbaudīt CMP izmaiņas, lai nodrošinātu atbilstību. Pēc tam varat pārbaudīt, vai atjauninātie mehānismi atbilst jauno noteikumu prasībām.

Piemērs: CMP pielāgošana jaunieviestu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām, piemēram, GDPR, CCPA vai TCF. Kontrolējiet atjauninātos piekrišanas mehānismus un datu apstrādes procesus stadijas stadijā, lai nodrošinātu prasību izpildi pirms publicēšanas.

5. Ja nepieciešams, atiestatiet

Ja izmaiņas jūsu tiešajā CMP rada neparedzētas problēmas, pakāpeniska versija ļauj ātri atgriezties pie iepriekšējās versijas, kamēr jūs identificējat un novēršat problēmu.

Piemēram, kad tiešraides vidē ir izvietota jauna CMP versija un lietotāji ziņo par problēmām, kas saistītas ar piekrišanas saņemšanu, varat ātri atgriezties pie iepriekšējās versijas iestudējuma režīmā, kamēr izmeklējat problēmu.

Kā iespējot iestudēšanas funkciju

Lai iespējotu inscenēšanas funkciju savā piekrišanas pārvaldnieka informācijas panelī, vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības. Visiem pamata (bezmaksas) plāna lietotājiem ir jājaunina uz maksas plānu, lai aktivizētu papildinājumus. Pārskatu par mūsu bezmaksas un maksas plāniem varat atrast šeit .

Pamata plāna lietotājiem:

1. darbība. Informācijas panelī noklikšķiniet uz Jaunināt tūlīt! lapas augšējā labajā stūrī.

2. darbība: noklikšķiniet uz vēlamās pakotnes pogas Jaunināt tūlīt.

3. darbība. Sadaļā Package and Addons izvēlieties inscenēšanas funkciju.

Lietotājiem ar maksas plānu:

Pārliecinieties, vai informācijas panelī ir iespējota inscenēšana. Lai to izdarītu, izpildiet mūsu soli pa solim sniegto ceļvedi šeit .

Vai vienkārši dodieties uz informācijas paneli> Cits> Inscenējums un noklikšķiniet uz pogas “Iespējot”.

Iestudējuma funkcija ir noderīgs rīks jebkura lieluma uzņēmumiem. Izmantojiet iespēju pārbaudīt pirms tiešraides un sagatavojieties nākotnei, kurā piekrišanas pārvaldība ir stratēģisks ieguvums, nevis tikai prasība.


vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]