Jauns

Biļetens 12/2023


Ardievu, trešās puses sīkfaili: šādi mainās tiešsaistes izsekošana

Atpakaļskaitīšana ir ieslēgta: sagatavojieties pakāpeniski atcelt trešo pušu sīkfailus. Laikmeta beigas! Google Chrome, pēdējā no lielākajām pārlūkprogrammām, līdz 2024. gada beigām atvadīsies no trešo pušu sīkfailiem. Izmaiņas sāksies 2024. gada pirmajā ceturksnī. Ko tas nozīmē mārketinga speciālistiem, reklāmdevējiem un tādiem izdevējiem kā jūs? Mūsu jaunākajā rakstā ir dziļi aplūkota ietekme, izskaidrota laika skala un sniegts galvenais ieskats nākotnē.
Mēs apspriežam iespējamos scenārijus un to, kā šī pāreja varētu mainīt reklāmas modeļus un mārketinga aktivitātes, tostarp to, kā sagatavoties trešo pušu sīkfailu darbības pārtraukšanai.

Uz emuāra rakstu: https://www. consentmanager .de/wissen/abschaffen-third-party-cookies/


Google piekrišanas režīms v2: tas ir tik vienkārši

2024. gada sākumā tuvojas Google marta termiņš, līdz kuram noteiktās vietnēs un lietotnēs jāievieš piekrišanas režīms v2. Saskaņā ar Google oficiālo paziņojumu visās platformās, kuru mērķauditorija ir lietotāji EEZ un Apvienotajā Karalistē, ir jāintegrē Google piekrišanas režīms v2.

Mūsu rakstā par Google piekrišanas režīmu v2 ir parādīts, kā varat to ieviest, izmantojot consentmanager pārvaldības platformu, ko sertificējis Google. Šajā rokasgrāmatā mēs paskaidrosim, kā integrēt Google piekrišanas režīmu v2, kur varat to atrast savā informācijas panelī, un apskatīsim Google Basic un papildu ieviešanas metodes. Ja jums trūkst laika vai vēlaties sākt ieviešanas procesu, izmantojiet šo rakstu kā pirmo pieturu. Noklikšķiniet šeit, lai sāktu: https://www. consentmanager .de/wissen/how-to-implement-the-google-consent-mode-v2/


CMP ziņojumi tagad ir vēl skaidrāki

Vai jūs to jau pamanījāt? Līdz ar pašreizējo atjauninājumu mūsu CMP informācijas panelis ir mainījies (klientiem, kuri izmanto jauno saskarni – vai jums joprojām ir vecā? Pēc tam pārslēdzieties uz jauno saskarni apakšējā kreisajā stūrī zem navigācijas!). Lai jūs varētu skatīt atbilstošo statistiku vēl ātrāk, tagad varat atrast pārskata pārskatu tieši savā informācijas panelī. Ir optimizēta arī CMP pārskata lietojamība – tagad to vispirms varat atrast pārskatu navigācijas joslā. Izmēģiniet to tagad.


Termiņš 2024. gada 16. janvāris: vai esat gatavs jaunajām Google prasībām?

Vai jūs kā uzņēmums izmantojat kādu no Google produktiem, piemēram, Google AdSense, Google Ad Manager vai AdMob EEZ un Apvienotajā Karalistē? Tad kalendārā atzīmējiet 2024. gada 16. janvāri sarkanā krāsā. No šīs dienas Google pieprasa izmantot Google sertificētu IAB TCF CMP. Ja jūs jau izmantojat consentmanager CMP, varat atviegloti nopūsties, jo consentmanager CMP jau ir viena no Google sertificētajām CMP. Ja nē, jums jārīkojas ātri. Mūsu eksperti ar prieku sniegs jums padomu – vienkārši pierakstiet tikšanos:
https://www.consentmanager.de/bookacall/

Ja vēlaties uzzināt vairāk par jaunajām CMP sertifikācijas prasībām un jaunajiem IAB TCF standartiem, izlasiet mūsu emuāra rakstus:
https://www.consentmanager.de/wissen/neues/google-cmp-consentmanager/
https://www.consentmanager.de/wissen/allgemein/iab-tcf-2-2-alle-fakten-zeitleist-wie-man-es-jetzt-benutzt/


Vai palaidāt garām vebināru? Video “Trešās puses sīkfailu atcelšana: ko mēs tagad darām?”

Otrdien, 5. decembrī, kopā ar mūsu partneri refinery89.com notika vebinārs “Trešās puses sīkfailu atcelšana: ko mēs tagad darām?”. Jan Winkler (izpilddirektors consentmanager ) uzsvēra izdevēju uzņēmējdarbības izaicinājumus saistībā ar trešo pušu sīkfailu atcelšanu un to, kā pirmās puses sīkfailus var izmantot kā alternatīvu. Šie ir tikai daži punkti no vebināra.
Uzziniet vairāk tūlīt un skatieties vebināra video: https://www.youtube.com/watch?v=t6OTW7sRPYM


Ierobežota pieejamība no Ziemassvētkiem līdz Jaunajam gadam

Vēlamies norādīt, ka starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu esam pieejami tikai ierobežotā apjomā. Tomēr mēs centīsimies apstrādāt jūsu pieprasījumus pēc iespējas ātrāk. Lūdzu, saprotiet, ja ir kavēšanās.

Tas bija 2023. gads — aizraujošs gads tuvojas beigām!

Gads tuvojas noslēgumam, un mēs vēlreiz pārskatām notikumus. Datu aizsardzības jomā ir ieviesti jauni tiesiskie regulējumi, kurus esam ņēmuši vērā, turpinot pilnveidot savu piekrišanas pārvaldības platformu. OMR un DMEXCO izstādē mūsu stendā varējām sveikt daudzas pazīstamas un jaunas sejas. Tika noslēgtas jaunas, aizraujošas partnerības.

Paldies arī mūsu pastāvīgajiem klientiem, sadarbības partneriem un ieinteresētajiem lasītājiem šogad.
Novēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un ienāciet Jaunajā gadā veseli un enerģijas pilni! consentmanager komanda ar lielu entuziasmu atkal būs jums gatava 2024. gadā.

Priecīgus Ziemassvētkus!
Jūsu consentmanager komanda

Turpmāka optimizācija un korekcijas decembrī

Decembrī cita starpā tika veiktas šādas korekcijas un novērstas kļūdas:
Svarīgas izmaiņas ir pielāgošanās jaunajam Google Advanced Consent Mode v2. Šeit atbalstam ir pievienots ATP AC2 formāts.
Tagad CMP konta detaļās ir arī iespēja mainīt savu lietotājvārdu. Iepriekš tas nebija iespējams jaunajā lietotāja interfeisā. Pēc atjaunināšanas beidzot ir pieejama lielāko daļu tabulu šķirošana. Noklusējuma motīvu veidnēm ir pievienoti vairāk jaunu sīkfailu reklāmkarogu dizainu.

Papildu jauninājumi un optimizācijas ir atrodami pilnā izlaiduma žurnālā:

Izlaiduma žurnāls

 • Pievienot atbalstu Google papildu piekrišanai v2 (AC2 formāts ATP)
 • CSS pasvītrojuma teksts ir līdzināts
 • Preferences ikonas iestatījums
 • Nolaižamā meklēšana pamata elementā
 • Trūkst steka ieteikuma
 • Pievienojiet riska pārbaudi bez mērķa aprakstu
 • GTM veidnes atjauninājums piekrišanas režīmam 2.0
 • Atjauniniet atbilstības pārskata ziņojumu
 • Dizaina kopija: problēma ar saistīto tekstu kopēšanu
 • Atļaut šķirot tabulas
 • Pievienot opciju, lai automātiski pievienotu jaunus GVL piegādātājus piegādātāju sarakstam
 • Contentpass: pārslēdzieties uz asinhrono loģiku
 • Karuselis: ritiniet, lai izvērstu
 • Deaktivizējiet juridiskā pamata tekstu piegādātājiem
 • Padariet Wizard lietotni draudzīgu
 • Konta informācija: mainiet lietotājvārdu
 • IAB Stacks atspējošana, ja netiek izmantota PPI
 • Apvienojiet pārskata pārskatu ar informācijas paneli
 • CMP ziņojuma UX uzlabojumi
 • Uzlabojiet atlasīto lauku UX
 • Paslēpt izvēršanas ikonu, ja nav satura
 • Labotās valodas ievades augstums atšķiras
 • Atļaut lejupielādēt/augšupielādēt, ja tiek tulkoti teksti
 • Integrācijas instrukcijas UX uzlabojumi
 • Atsevišķi divi pogām un saitēm
 • Atļaut iestatīt ikonas otrā slāņa pogām
 • Dizaina modālā UX uzlabojumi
 • CMP Modal UX uzlabojumi
 • Pievienojiet jaunus noklusējuma dizainus

vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]