Biļetens 01/2022

Lai atvieglotu jauna konta vai CMP iestatīšanu, šomēnes esam pilnībā pārskatījuši vedni. Tagad vednis ļoti vienkāršā un skaidrā veidā palīdz veikt vairākas darbības. Tagad dizains ir pielāgojams vieglāk, pakalpojumu sniedzēju piešķiršana ir kļuvusi rotaļīga un kodu integrācija ir skaidrāka. Mūsu rāpuļprogramma jau pārbauda jūsu vietni tās izveides laikā, sniedz atbilstošu informāciju un veic pasākumus, lai labāk pielāgotu CMP iestatījumus jūsu vietnei.

Jaunas tēmas un dizaina iespējas

Mēs esam arī padarījuši daudz vienkāršāku dizainu pielāgošanu: izvēlnē> CMP> Tagad varat rediģēt katras CMP pamatkrāsas un pielāgot tās savām vajadzībām. Līdztekus 20+ jaunajiem iepriekš iestatītajiem noformējumiem visi klienti tagad var daudz vienkāršāk un vairāk pielāgot savu sīkfailu reklāmkarogu vietnes dizainam.
Kā papildu papildinājums mēs esam ieviesuši arī mūsu sīkfailu ikonas (mēs joprojām meklējam piemērotus nosaukumus, lūdzu, sūtiet ieteikumus uz support@consentmanager.net): mazas sīkfailu ilustrācijas, kuras varat izmantot savā sīkfailu reklāmkarogā, lai izsmalcinātu paskaties mazliet.

CCPA rāpuļprogrammas un CPRA atbilstības pārbaude

Jaunums ir arī mūsu CCPA/CPRA rāpuļprogramma. Klienti, kuri savā kontā ir aktivizējuši sīkdatņu reklāmkaroga piegādi ASV, tagad automātiski saņems rāpuļprogrammas uz un no ASV. Jaunā rāpuļprogramma tagad pārbauda atbilstību CCPA/CPRA un sniedz informāciju, ja atteikšanās nedarbojas pareizi.

Kopā ar mūsu GDPR rāpuļprogrammu mūsu klienti tagad ir labāk aizsargāti visā pasaulē un saņem visaptverošu aizsardzību savai vietnei.

Laipni lūdzam Polijā un Horvātijā

Mēs arī esam priecīgi paziņot, ka piekrišanas menedžeris tagad aktīvi darbojas ar komandām Polijā un Horvātijā. Kolēģi atbalsta mūsu komandu Varšavas un Splitas vietās un turpinās virzīt mūsu esošo paplašināšanās stratēģiju uz priekšu.

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

Jo īpaši šajā mēnesī esam pabeiguši daudzus mazus punktus no mūsu ceļveža. Galvenie no tiem attiecas uz motīvu iestatījumiem, bloķēšanas labojumiem, drošības līdzekļiem, ziņošanu un daudz ko citu.