Jauns

Biļetens 04/2021


Optimizācijas atskaite

Daudzi klienti, kuri izmanto mūsu iebūvēto optimizāciju un A/B testēšanu, ir lūguši labāk izprast, ko sistēma patiesībā dara. Mēs ar prieku ievērojām un esam izveidojuši nelielu jaunu optimizācijas pārskatu.

Šeit jūs iegūsit papildu ieskatu par to, kā darbojas atsevišķie modeļi, kādus secinājumus sistēma ir izdarījusi un kā ir mainījies jūsu pieņemšanas vai atlēcienu līmenis.

Pārskatu rāpuļprogrammas komforts

Turklāt mēs esam nedaudz pārskatījuši rāpuļprogrammas pārskatu un uzlabojuši to dažās vietās. Piemēram, nezināmus domēnus vai sīkfailus tagad var piešķirt tieši rāpuļprogrammas pārskatā. Mēs ceram, ka tas jums nedaudz atvieglos darbu ar sistēmu.

Vebināru ierakstīšana

Pagājušajā mēnesī notika vairāki vebināri. Ierakstus kā vienmēr varat atrast mūsu mājaslapā:

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • Datuma un izlases sīkfaili tagad ir labāk atpazīti
  • Dažādi kļūdu labojumi skatā un lietojamībā
  • Dažādas nelielas korekcijas dizaina opcijās
  • Automātiskā bloķēšanas kods tagad saprot vairāk gadījumu un ir vairāk saderīgs ar vairākiem pakalpojumu sniedzējiem
  • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]