Biļetens 04/2022

Jauns atbilstības ziņojums un uzlaboti rāpuļprogrammas rezultāti

Šomēnes jūs varat sagaidīt jaunu un uzlabotu atbilstības ziņojumu savā Consentmanager pieteikumvārdā. Pārskats tagad ir sadalīts riska pārskatā un sīkfailu rāpuļprogrammā.

Jaunais riska ziņojums tika izstrādāts, cita starpā, ņemot vērā CNIL, AEPD oficiālās prasības vai LfDI Bādenes-Virtembergas atjauninātās vadlīnijas. Riska ziņojumā ir skaidri norādītas attiecīgās nepilnības attiecībā uz dizainu un CMP iestatījumiem.

Katrs parametrs ir norādīts vizuāli atbilstoši riska nopietnībai. Tādējādi ziņojums ļauj jums vēl ātrāk noteikt un novērst vājās vietas, lai īstermiņā samazinātu juridisko risku.

Savukārt sīkfailu rāpuļprogramma pārbauda, vai pašā vietnē nav ievainojamību. Šim testam esam pievienojuši arī vēl dažus testus. Turklāt esam uzlabojuši rāpuļprogrammas pārskata ielādes ātrumu un detalizācijas līmeni. Par to īpaši priecāsies uzņēmumi, kas pārvalda vairākas CMP.
Kopumā atbilstības ziņojums tagad atbilst papildu juridiskajām prasībām papildus uzlabotiem funkcionālajiem aspektiem.

Nepalaid garām! Jauns vebinārs maijā

Nepalaidiet garām mūsu nākamo vebināru par:

“Juridiskā attīstība datu aizsardzībā: vai es joprojām varu izmantot Google Analytics & Co?”

Kad? 2022. gada 10. maijā plkst. 14.00
Valoda: angļu
Reģistrējieties tūlīt : https://www.consentmanager.net/knowledge/news/webinar-2022-05-10/

Kādas citas tēmas jūs interesē?

Mēs vēlamies vēl vairāk pielāgot mūsu tīmekļa semināru saturu mūsu lietotāju vajadzībām.
Šim nolūkam mums ir nepieciešams jūsu ieguldījums! Vai jums ir tēmas, kuras vēlaties redzēt? Pēc tam, lūdzu, nosūtiet to uz: info@consentmanager.net ar tēmu “Tīmekļsemināra pieprasījums”.
Mēs iekļausim jūsu idejas savā tēmu izvēlē.

Citi jauninājumi un izmaiņas

Jaunākajā atjauninājumā ir iekļauti arī papildu pielāgojumi un jaunas funkcijas. Cita starpā tagad ir izveidots sīkfailu gaidīšanas saraksts, no kura var atļaut atsevišķus sīkfailus. Turklāt tika veiktas standarta tekstu korekcijas un optimizēta valodas iestatījumu apstrāde.