Jauns

Biļetens 05/2021


Uzlabota ziņošana

Šomēnes mēs galvenokārt koncentrējāmies uz CMP ziņojumu un esam ieviesuši daudzas nelielas izmaiņas, kas atvieglo ikdienas darbu ar pārskatiem. Tas ietver, cita starpā, vairāku filtru atlasi, vairāk eksportēšanas iespēju, labāku kolonnu pārskatu un skaidrojumu, kā arī uzlabotu akceptēšanas, noraidīšanas un lietotāja definētas atlases skaitīšanas veidu.

Papildus esam pievienojuši dažādas nelielas dizaina funkcijas – jo īpaši iespēju atbilstoši CNIL rekomendācijām piekrišanas slānī augšējā labajā stūrī parādīt pogu “Saglabāt un turpināt”.

Arī jaunums: katram pakalpojumu sniedzējam tagad tiek rādītas arī apstrādāto datu kategorijas. Tādējādi apmeklētājs var iegūt detalizētāku informāciju un tiek palielināta juridiskā drošība.

Vebināri jūnijā

Jūnijā atkal notiks vebināri par aktuālām datu aizsardzības tēmām. Šie ir:

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • Vairāk priekšskatījumu funkciju (dinamiskā satura bloķēšana)
  • Jauni makro tekstiem
  • Skaidra piekrišana kā jaunais juridiskais pamats
  • Kļūdu labojumi lietošanai ar Iframe
  • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

Jauns

Biļetens 05/2024

Jauna Slack, MS Teams un citu integrācija Ar pašreizējo atjauninājumu sistēmā tagad ir pieejama jauna Slack, MS Teams, Zapier un n8n integrācijas funkcija. Funkcija ērti informē jūs Slack, Teams vai jebkurā citā rīkā par svarīgām izmaiņām un jaunumiem (piem., atrasti jauni sīkfaili) jūsu CMP kontā. Jums vairs nav aktīvi jāpiesakās CMP, lai pārbaudītu atjauninājumus. Sistēma […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
Ģenerālis, Jauns, video

Tīmekļseminārs: Google Consent Mode v2 ar Google un consentmanager

Pievienojieties mūsu ekskluzīvajam tīmekļsemināram, ko 2024. gada 12. jūnijā plkst. 11:00 pēc Centrāleiropas laika rīko consentmanager sadarbībā ar Google. Tā kā ir liels pieprasījums pēc informācijas par jaunākajām Google prasībām, šis vebinārs palīdzēs jums labāk izprast Google Consent Mode v2. Deniss Gingels no Google un Jan Winkler no consentmanager iepazīstinās ar jums nepieciešamos būtiskos faktus un pamatinformāciju. […]