Jauns

Biļetens 05/2022


piekrišanas pārvaldnieks tagad ar Welect integrāciju

Piekrišanas pārvaldnieks tagad nāk klajā ar Welect integrāciju. Līdzīgi kā PUR modelī (akceptēt vai reģistrēties), lietotājiem ir iespēja izvēlēties starp tīmekļa vietnes apmeklējumu, kas ietver izsekošanu un reklāmas, vai vietnes apmeklējumu bez personalizētām reklāmām. Tomēr, lai to izdarītu, vienreiz ir jānoskatās jūsu izvēlētais reklāmas video. Tādējādi izdevējiem ir vairāk iespēju veicināt sava satura monetizāciju.
Šo integrāciju var ērti un individuāli konfigurēt un kontrolēt, izmantojot CMP aizmugursistēmas piekrišanas pārvaldnieku. Vienīgā prasība tam ir līgums starp Welect un vietnes operatoru. Aktivizēšana piekrišanas pārvaldniekā notiek, izmantojot īpašu Welect klienta ID.

ATJAUNINĀJUMS: IAB TCF ir nelikumīgs?

Par šo tēmu jau ziņojām biļetenā 02/2022. Beļģijas datu aizsardzības iestāde APD ir konstatējusi, ka IAB Pārredzamības un piekrišanas sistēma un IAB Europe kā standarta administratīvā iestāde neatbilst dažādiem GDPR punktiem, un ir pieprasījusi konkrētu rīcības plānu ar atbilstošām ierosinātajām izmaiņām no IAB Europe.
Maijā par to būs atjauninājums. Pēc tam, kad IAB Europe iepriekš bija pieprasījusi procedūras apturēšanu, tas tagad ir atsaukts, jo APD ir apstiprinājusi vajadzīgā rīcības plāna izskatīšanas grafiku. Līdz 2022. gada septembrim lēmums netiks pieņemts. Tas attiecas arī uz jebkādiem Beļģijas tirgus tiesas lēmumiem.
Visu rakstu lasiet šeit: https://www.consentmanager.de/wissen/iab-tcf-illegal-alle-fakten-hier-im-faq/

Jauni FAQ par sīkfailiem un LfDI Baden-Württemberg izsekošanu

LfDI Baden-Württemberg nesen publicēja vietņu operatoru un viedtālruņu lietotņu ražotāju bieži uzdoto jautājumu pārskatīšanu par sīkfailiem un izsekošanu. Bieži uzdotie jautājumi piedāvā labu palīdzību un kontrolsarakstu par atbilstošu sīkfailu reklāmkaroga dizainu un uzstādīšanu. Mūsu piekrišanas pārvaldnieks nodrošina jūs ar platformu pareizai tehniskai un ar saturu saistītai ieviešanai.
Cita starpā FAQ ir atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Ieteikumi un izplatītu kļūdu piemēri, piemēram, nepareizi virsraksti, informācijas prasības un piekrišanas prasības
  • Analīzes pakalpojumu izmantošanas aspekti: Kas ir atļauts – kas nav?
  • Ieteikumu piemēri par trešo pušu rīkiem, piemēram, Twitter, YouTube, OpenStreetmap
  • un daudzi citi jautājumi un informācija

Izvilkumus no tā varat atrast arī mūsu pēdējā tīmekļseminārā “Jaunākie sasniegumi datu aizsardzības jomā Vadlīnijas no datu aizsardzības iestādēm visā Eiropā”: https://www.consentmanager.net/knowledge/videos/video-latest-legal-updates-from-dpas- acres- eiropa/

Vēlējās beta testētāji

Drīz ir pienācis laiks! Mūsu CMP drīzumā parādīsies jaunā izskatā. Īpašu uzsvaru esam likuši uz labāku lietotāja norādījumu un dizaina funkcijām.
Mēs vēlamies jūs aicināt būt vienam no pirmajiem lietotājiem, kas ieviesīs mūsu optimizēto CMP dizainu.
Vai esam izraisījuši jūsu interesi? Pēc tam nosūtiet mums e-pastu ar atslēgvārdu “Beta testētājs” temata rindā uz mail@consentmanager.net.

Pārskats: palaidāt garām vebināru?

Vai palaidāt garām mūsu pēdējo vebināru par tēmu “Jaunākie juridiskie atjauninājumi no datu aizsardzības iestādēm visā Eiropā”? Nav problēmu, mēs ierakstījām vebināru jūsu vietā. Uzziniet vairāk par jaunākajiem sasniegumiem datu aizsardzības jomā, piemēram:

  • Bieži uzdotie jautājumi par sīkfailiem un izsekošanu — TTDSG/DPA Bādene-Virtemberga
  • Sīkdatņu politika – DVI / Latvija
  • Google Analytics — DSB / Austrija
  • Vadlīnijas un analīze — CNIL/Francija
    un daudz vairāk

Šeit ir video — izklaidējieties, skatoties:
https://www.consentmanager.net/knowledge/videos/video-latest-legal-updates-from-dpas-acress-europe/

Tiekamies TactixX 2022 Minhenē!

Šī gada TactixX notiks Minhenē 2022. gada 12. jūlijā. TactixX, lielākajā filiāļu mārketinga un displeja reklāmas DACH konferencē, nozares pārstāvji tiekas, lai apspriestu pašreizējās tendences un izaicinājumus. Protams, šeit nevajadzētu pietrūkt tēmas par piekrišanas pārvaldību.
Mēs arī tur esam!
Izmantojiet iespēju satikt mūs personīgi TactixX.
Rezervējiet tikšanos tūlīt: https://www.consentmanager.de/bookacall/goetz/
Datums: 2022. gada 12. jūlijs
Laiks: no 09:00 līdz 19:00
Atrašanās vieta: Hilton Munich Airport | Terminalstrasse Mitte 20 | 85356 Minhene

Jūsu sapņu vebinārs – idejas tiek meklētas!

Mēs vēlētos arī turpmāk pielāgot mūsu tīmekļa semināru saturu mūsu lietotāju vajadzībām.
Šim nolūkam mums ir nepieciešams jūsu ieguldījums! Vai jums ir vēlamās tēmas? Pēc tam, lūdzu, nosūtiet tos uz: info@consentmanager.net ar tematu “Tīmekļsemināra pieprasījums”.
Mēs iekļausim jūsu idejas savā tēmu izvēlē.

Jaunas optimizācijas un pielāgojumi

Maija atjauninājumā ir iekļauta SPA vienas lapas lietojumprogrammas optimizācija CMP. Uzlabota saderība un procesu automatizācija nodrošina labāku dinamiski ielādēta satura noteikšanu un drošāku bloķēšanu.
Turklāt ir ieviestas dažas izmaiņas sīkfailu rāpuļprogrammas diagrammā, piegādātāju saraksta drukas režīmā un atpakaļsaites izveides opcijās.


vairāk komentāru

New regulations US 2024
Pa labi

Jaunie ASV privātuma likumi stājas spēkā 2024. gadā: atjauniniet savus ASV konfidencialitātes iestatījumus

Amerikas Savienotajās Valstīs jauni datu aizsardzības likumi stāsies spēkā 2024. gada otrajā pusē — Floridā, Teksasā, Oregonā un Montānā . Uzņēmumiem, kas darbojas šajos štatos vai kuriem ir klienti šajos štatos, ir jāpārskata sava datu aizsardzības prakse, lai nodrošinātu atbilstību jaunajiem datu aizsardzības likumiem. Lai atvieglotu šo procesu, šajā rakstā vispirms paskaidrosim, kur informācijas panelī var […]
Ģenerālis, Jauns

consentmanager Tool Spotlight: integrācijas opcijas CMP informācijas panelī

Šī mēneša rīka uzmanības centrā mēs sīkāk aplūkojam integrācijas līdzekļus, kas ir atrodami jūsu consentmanager CMP informācijas panelī. Tie ir ilgstoša izstrādes darba rezultāts starp consentmanager un attiecīgajiem rīkiem, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt saviem lietotājiem iespēju aktivizēt integrāciju ar vienkāršu klikšķi tieši viņu CMP informācijas panelī. Jaunākās opcijas ietver Google Consent Mode v2 integrāciju, […]