Jauns

Biļetens 05/2022


consentmanager tagad ar Welect integrāciju

consentmanager tagad nāk ar Welec integrāciju. Līdzīgi kā PUR modelī (akceptēt vai reģistrēties), lietotājiem ir iespēja izvēlēties starp tīmekļa vietnes apmeklējumu, kas ietver izsekošanu un reklāmas, vai vietnes apmeklējumu bez personalizētām reklāmām. Tomēr, lai to izdarītu, vienreiz ir jānoskatās jūsu izvēlētais reklāmas video. Tādējādi izdevējiem ir vairāk iespēju veicināt sava satura monetizāciju.
Šo integrāciju CMP aizmugursistēmā var ērti un individuāli konfigurēt un kontrolēt, izmantojot consentmanager . Vienīgā prasība tam ir līgums starp Welect un vietnes operatoru. Aktivizēšana consentmanager notiek, izmantojot īpašu Welect klienta ID.

ATJAUNINĀJUMS: IAB TCF ir nelikumīga?

Par šo tēmu jau ziņojām biļetenā 02/2022. Beļģijas datu aizsardzības iestāde APD ir konstatējusi, ka IAB pārredzamības un piekrišanas sistēma un IAB Europe kā Standard administratīvā iestāde neatbilst dažādiem GDPR punktiem, un ir pieprasījusi no IAB Europe konkrētu rīcības plānu ar atbilstošām ierosinātajām izmaiņām.
Maijā par to būs atjauninājums. Pēc tam, kad IAB Europe iepriekš bija pieprasījusi procedūras apturēšanu, tas tagad ir atsaukts, jo APD ir apstiprinājusi vajadzīgā rīcības plāna izskatīšanas grafiku. Līdz 2022. gada septembrim lēmums netiks pieņemts. Tas attiecas arī uz jebkādiem Beļģijas tirgus tiesas lēmumiem.
Pilnu rakstu lasiet šeit: https://www. consentmanager .de/wissen/iab-tcf-illegal-alle-fakten-hier-im-faq/

Jauni FAQ par sīkfailiem un LfDI Baden-Württemberg izsekošanu

LfDI Baden-Württemberg nesen publicēja vietņu operatoru un viedtālruņu lietotņu ražotāju bieži uzdoto jautājumu pārskatīšanu par sīkfailiem un izsekošanu. Bieži uzdotie jautājumi piedāvā labu palīdzību un kontrolsarakstu par atbilstošu sīkfailu reklāmkaroga dizainu un uzstādīšanu. Mūsu consentmanager nodrošina jūs ar platformu pareizai tehniskai un ar saturu saistītai ieviešanai.
Cita starpā FAQ ir atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Ieteikumi un izplatītu kļūdu piemēri, piemēram, nepareizi virsraksti, informācijas prasības un piekrišanas prasības
  • Analīzes pakalpojumu izmantošanas aspekti: Kas ir atļauts – kas nav?
  • Ieteikumu piemēri par trešo pušu rīkiem, piemēram, Twitter, YouTube, OpenStreetmap
  • un daudzi citi jautājumi un informācija

Varat arī atrast fragmentus no mūsu pēdējā tīmekļa semināra “Jaunākie sasniegumi datu aizsardzības vadlīnijās no datu aizsardzības iestādēm visā Eiropā”: https://www. consentmanager .net/knowledge/videos/video-latest-legal-updates-from-dpas-acress-europe/

Vēlējās beta testētāji

Drīz ir pienācis laiks! Mūsu CMP drīzumā parādīsies jaunā izskatā. Īpašu uzsvaru esam likuši uz labāku lietotāja norādījumu un dizaina funkcijām.
Mēs vēlamies jūs aicināt būt vienam no pirmajiem lietotājiem, kas ieviesīs mūsu optimizēto CMP dizainu.
Vai esam izraisījuši jūsu interesi? Pēc tam nosūtiet mums e-pasta ziņojumu ar atslēgvārdu “beta testētājs” temata rindiņā uz e-pastu mail@ consentmanager .net.

Pārskats: palaidāt garām vebināru?

Vai palaidāt garām mūsu pēdējo vebināru par tēmu “Jaunākie juridiskie atjauninājumi no datu aizsardzības iestādēm visā Eiropā”? Nav problēmu, mēs ierakstījām vebināru jūsu vietā. Uzziniet vairāk par jaunākajiem sasniegumiem datu aizsardzības jomā, piemēram:

  • FAQ par sīkfailiem un izsekošanu — TDDDG (iepriekš: TTDSG) / DPA Bādene-Virtemberga
  • Sīkdatņu politika – DVI / Latvija
  • Google Analytics — DSB / Austrija
  • Vadlīnijas un analīze — CNIL/Francija
    un daudz vairāk

Šeit ir video — izklaidējieties, skatoties:
https://www.consentmanager.net/knowledge/videos/video-latest-legal-updates-from-dpas-acress-europe/

Tiekamies TactixX 2022 Minhenē!

Šī gada TactixX notiks Minhenē 2022. gada 12. jūlijā. TactixX, lielākajā filiāļu mārketinga un displeja reklāmas DACH konferencē, nozares pārstāvji tiekas, lai apspriestu pašreizējās tendences un izaicinājumus. Protams, šeit nevajadzētu pietrūkt tēmas par piekrišanas pārvaldību.
Mēs arī tur esam!
Izmantojiet iespēju satikt mūs personīgi TactixX.
Rezervējiet tikšanos tūlīt: https://www. consentmanager
Datums: 2022. gada 12. jūlijs
Laiks: no 09:00 līdz 19:00
Atrašanās vieta: Hilton Munich Airport | Terminalstrasse Mitte 20 | 85356 Minhene

Jūsu sapņu vebinārs – idejas tiek meklētas!

Mēs vēlētos arī turpmāk pielāgot mūsu tīmekļa semināru saturu mūsu lietotāju vajadzībām.
Šim nolūkam mums ir nepieciešams jūsu ieguldījums! Vai jums ir vēlamās tēmas? Pēc tam, lūdzu, nosūtiet to uz: info@ consentmanager .net ar tematu “Tīmekļsemināra pieprasījums”.
Mēs iekļausim jūsu idejas savā tēmu izvēlē.

Jaunas optimizācijas un pielāgojumi

Maija atjauninājumā ir iekļauta SPA vienas lapas lietojumprogrammas optimizācija CMP. Uzlabota saderība un procesu automatizācija nodrošina labāku dinamiski ielādēta satura noteikšanu un drošāku bloķēšanu.
Turklāt ir ieviestas dažas izmaiņas sīkfailu rāpuļprogrammas diagrammā, piegādātāju saraksta drukas režīmā un atpakaļsaites izveides opcijās.


vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]