Jauns

Biļetens 06/2021


Jauns vizuālais redaktors

Ar jaunāko atjauninājumu mēs īpaši esam pievērsušies dizaina un dizaina pielāgojumu tēmai. Motīvu redaktors ir pilnībā atjaunots:

Tā vietā, lai vienkārši rādītu priekšskatījumu, kā iepriekš, tagad dizainu var pielāgot tieši priekšskatījumā. Vienkārši noklikšķiniet, piemēram, uz virsraksta, un tiks parādīti virsraksta iestatījumi. Noklikšķiniet uz pogas, pēc tam tiek parādīti pogu iestatījumi. Tādējādi turpmāk būs vēl vienkāršāk izveidot savu dizainu tieši pēc jūsu gaumes.

Ir arī daudzas jaunas dizaina iespējas, piemēram, iespēja precīzāk iestatīt slāņa izmēru vai izmantot savu ikonu preferenču centram.

Vebināru ierakstīšana

Pagājušajā mēnesī notika vairāki vebināri. Ierakstus kā vienmēr varat atrast mūsu mājaslapā:

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • Pārskatus var automatizēt un nosūtīt pa e-pastu
  • Jaunā slāņa pozīcija “Nospiest uz leju” nospiež tīmekļa lapu uz leju
  • Informācijas panelis tagad ir filtrējams pēc CMP
  • Jauns “klasiskais” mērķis “Sociālie mediji”
  • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

New regulations US 2024
Pa labi

Jaunie ASV privātuma likumi stājas spēkā 2024. gadā: atjauniniet savus ASV konfidencialitātes iestatījumus

Amerikas Savienotajās Valstīs jauni datu aizsardzības likumi stāsies spēkā 2024. gada otrajā pusē — Floridā, Teksasā, Oregonā un Montānā . Uzņēmumiem, kas darbojas šajos štatos vai kuriem ir klienti šajos štatos, ir jāpārskata sava datu aizsardzības prakse, lai nodrošinātu atbilstību jaunajiem datu aizsardzības likumiem. Lai atvieglotu šo procesu, šajā rakstā vispirms paskaidrosim, kur informācijas panelī var […]
Ģenerālis, Jauns

consentmanager Tool Spotlight: integrācijas opcijas CMP informācijas panelī

Šī mēneša rīka uzmanības centrā mēs sīkāk aplūkojam integrācijas līdzekļus, kas ir atrodami jūsu consentmanager CMP informācijas panelī. Tie ir ilgstoša izstrādes darba rezultāts starp consentmanager un attiecīgajiem rīkiem, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt saviem lietotājiem iespēju aktivizēt integrāciju ar vienkāršu klikšķi tieši viņu CMP informācijas panelī. Jaunākās opcijas ietver Google Consent Mode v2 integrāciju, […]