Jauns

Biļetens 10/2021


Rāpuļprogrammas atjauninājumi

Ar mūsu jaunāko atjauninājumu mēs atkal esam pievērsuši uzmanību mūsu rāpuļprogrammai. Rāpuļprogramma tagad ir vēl rūpīgāka un precīzāk nekā iepriekš izseko vietnes apakšlapas. Tāpat arī rāpuļprogrammas rezultātus beidzot var eksportēt kā PDF, un esam pievienojuši papildu pārbaudes, piemēram, pārskaitījumiem uz trešām valstīm.

Turklāt ir uzlabota rāpuļprogrammas vadība: CMP rāpuļprogrammas iestatījumos tagad varat iestatīt, piemēram, ka jaunatklātie pakalpojumu sniedzēji vispirms jāpievieno gaidīšanas sarakstam, nevis parastajam pakalpojumu sniedzēju sarakstam. Turklāt tagad sīkfailus var atdalīt pēc domēna, kas ir īpaši izdevīgi klientiem, kuri izmanto vienu un to pašu CMP kodu vairākos domēnos. Un visbeidzot, pakalpojumu sniedzēju sarakstā tagad ir redzami arī jaunākie atradumi, kas ļauj vieglāk redzēt, kur pakalpojumu sniedzējs tika atrasts.

Uzlabots automātiskais bloķēšanas kods

Papildus rāpuļprogrammai šomēnes esam īpaši uzlabojuši arī automātisko bloķēšanas kodu. Tā kā to izvēlas daudzi klienti, mēs esam īpaši uzlabojuši ērtības un ielādes laiku: agrāk bieži bija problēmas ar “būtiskiem” vai “funkcionālajiem” pakalpojumu sniedzējiem, kurus CMP nelabvēlīgi bloķēja, tagad tam vajadzētu būt daudz vienkāršākam. ar šādiem pakalpojumu sniedzējiem strādāt.

Vebināri novembrī

Sakarā ar daudzajiem jauninājumiem, kas no decembra būs pieejami vietnēs ar TTDSG, novembrī mēs piedāvāsim vairāk vebināru. Šie ir:

 • Vebinārs: TTDSG un jaunākie sasniegumi datu aizsardzībā
  2021. gada 9. novembris — plkst. 15.00
  Reģistrācijai
 • Tīmekļseminārs: Piekrišanas pārvaldnieka izmantošana ar Google TagManager un Google piekrišanas režīmu
  2021. gada 10. novembris – 15:00
  Reģistrācijai

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

 • Uzlabota žurnāla API
 • datu slāņa uzlabojumi
 • Labāks atbalsts skatam ar invaliditāti
 • Automātiski izvērsiet saistītās saites
 • … un daudz vairāk.
 

Esiet lietas kursā!

Abonējiet biļetenu

vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]