Biļetens 10/2021

Rāpuļprogrammas atjauninājumi

Ar mūsu jaunāko atjauninājumu mēs atkal esam pievērsuši uzmanību mūsu rāpuļprogrammai. Rāpuļprogramma tagad ir vēl rūpīgāka un precīzāk nekā iepriekš izseko vietnes apakšlapas. Tāpat arī rāpuļprogrammas rezultātus beidzot var eksportēt kā PDF, un esam pievienojuši papildu pārbaudes, piemēram, pārskaitījumiem uz trešām valstīm.

Turklāt ir uzlabota rāpuļprogrammas vadība: CMP rāpuļprogrammas iestatījumos tagad varat iestatīt, piemēram, ka jaunatklātie pakalpojumu sniedzēji vispirms jāpievieno gaidīšanas sarakstam, nevis parastajam pakalpojumu sniedzēju sarakstam. Turklāt tagad sīkfailus var atdalīt pēc domēna, kas ir īpaši izdevīgi klientiem, kuri izmanto vienu un to pašu CMP kodu vairākos domēnos. Un visbeidzot, pakalpojumu sniedzēju sarakstā tagad ir redzami arī jaunākie atradumi, kas ļauj vieglāk redzēt, kur pakalpojumu sniedzējs tika atrasts.

Uzlabots automātiskais bloķēšanas kods

Papildus rāpuļprogrammai šomēnes esam īpaši uzlabojuši arī automātisko bloķēšanas kodu. Tā kā to izvēlas daudzi klienti, mēs esam īpaši uzlabojuši ērtības un ielādes laiku: agrāk bieži bija problēmas ar “būtiskiem” vai “funkcionālajiem” pakalpojumu sniedzējiem, kurus CMP nelabvēlīgi bloķēja, tagad tam vajadzētu būt daudz vienkāršākam. ar šādiem pakalpojumu sniedzējiem strādāt.

Vebināri novembrī

Sakarā ar daudzajiem jauninājumiem, kas no decembra būs pieejami vietnēs ar TTDSG, novembrī mēs piedāvāsim vairāk vebināru. Šie ir:

 • Vebinārs: TTDSG un jaunākie sasniegumi datu aizsardzībā
  2021. gada 9. novembris — plkst. 15.00
  Reģistrācijai
 • Tīmekļseminārs: Piekrišanas pārvaldnieka izmantošana ar Google TagManager un Google piekrišanas režīmu
  2021. gada 10. novembris – 15:00
  Reģistrācijai

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

 • Uzlabota žurnāla API
 • datu slāņa uzlabojumi
 • Labāks atbalsts skatam ar invaliditāti
 • Automātiski izvērsiet saistītās saites
 • … un daudz vairāk.
 

Esiet lietas kursā!

Abonējiet biļetenu