Jauns

Biļetens 11/2021


Pēc labām divām nedēļām Vācijā 01.12. stājas spēkā TDDDG (sākotnēji TTDSG). solis. Pēc tam sīkfailu reklāmkarogi būs juridiska prasība , un tos vairs neregulēs “netieši” ePrivacy . Tas bija iemesls, kāpēc mēs šomēnes pievērsām uzmanību jaunām funkcijām, jo ​​īpaši consentmanager juridiskajiem iestatījumiem. Lai uzsvērtu iestatījumu nozīmi, tagad esam noņēmuši juridiskos iestatījumus no vispārējiem CMP iestatījumiem un izveidojuši tos kā atsevišķu punktu.

Piekrišanas risinājums vietnēm


Jaunums ir arī labāks atbalsts CCPA/CPRA (Kalifornija) un pirmo reizi atbalsts LGPD (Brazīlija) un PIPEDA/CPPA (Kanāda) . Mērķa jomu, loģiku un juridisko pamatu tagad var iestatīt īpaši visiem reģioniem.

No kurienes nāk cepumi?

Lai sniegtu jums labāku pārskatu par to, kā sīkfaili nokļūst jūsu vietnē, esam uzlabojuši arī rāpuļprogrammas skatu : tagad skaidrā blokshēma precīzi parāda, kurš pakalpojumu sniedzējs ielādē kādu citu pakalpojumu sniedzēju un tādējādi izplata datus un iespējoto sīkfailu iestatījumus. jūsu vietnē.

Pasaulē pirmais CMP ar privātuma API DNT, GPC, ATT un ADPC

Kā pasaulē pirmais piekrišanas risinājums, consentmanager tagad piedāvā atbalstu dažādām privātuma API : DNT /Do-not-track (vispārējs izsekošanas Standard ), GlobalPrivacyControl/GPC (obligāts visām vietnēm, īpaši ASV!), Apple ATT iOS lietotnēm un datu aizsardzības NVO nyob.eu ADPC specifikācijas tagad tieši atbalsta sistēma. Lietotāji var izmantot savu pārlūkprogrammu vai lietotni, lai norādītu, kuri datu aizsardzības noteikumi ir jāpiemēro, neparādot piekrišanas slāni.

Video: vebināri novembrī

Kā vienmēr, mēs esam ievietojuši mūsu pēdējo tīmekļa semināru videoklipus tiešsaistē mūsu vietnē. Videoklipus varat atrast šādās lapās:

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • Jauns karuseļa motīvs papildu iestatījumiem
  • Labāk apiet AdBlockers
  • Labāks atbalsts Facebook Consent Mode
  • Apvienojiet juridiskos iestatījumus dažādās jurisdikcijās
  • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]