Jauns

Biļetens 11/2021


Pēc labām divām nedēļām Vācijā 01.12. spēkā esošo TTSDG spert soli. Sīkdatņu baneri tad ir juridisks pienākums, un tos vairs ne tikai “netieši” regulē e-privātums. Mums tas bija iemesls, lai šomēnes pievērstos jaunām funkcijām, jo īpaši piekrišanas pārvaldnieka juridiskajiem iestatījumiem. Lai uzsvērtu iestatījumu nozīmi, tagad esam noņēmuši juridiskos iestatījumus no vispārējiem CMP iestatījumiem un izveidojuši tos kā atsevišķu punktu.

Piekrišanas risinājums vietnēm


Jaunums ir arī labāks atbalsts CCPA/CPRA (Kalifornija) un pirmo reizi atbalsts LGPD (Brazīlija) un PIPEDA/CPPA (Kanāda) . Mērķa jomu, loģiku un juridisko pamatu tagad var iestatīt īpaši visiem reģioniem.

No kurienes nāk cepumi?

Lai sniegtu jums labāku pārskatu par to, kā sīkfaili nokļūst jūsu vietnē, esam uzlabojuši arī rāpuļprogrammas skatu : tagad skaidrā blokshēma precīzi parāda, kurš pakalpojumu sniedzējs ielādē kādu citu pakalpojumu sniedzēju un tādējādi izplata datus un iespējoto sīkfailu iestatījumus. jūsu vietnē.

Pasaulē pirmais CMP ar privātuma API DNT, GPC, ATT un ADPC

Kā pasaulē pirmais piekrišanas risinājums, sutikimmanager tagad piedāvā atbalstu dažādām privātuma API : DNT /Do-not-track (vispārējs izsekošanas standarts), GlobalPrivacyControl/GPC (īpaši obligāts visām vietnēm ASV!), Apple ATT iOS lietotnēm un sistēma tagad tieši atbalsta datu aizsardzības NVO nyob.eu ADPC specifikācijas . Lietotāji var izmantot savu pārlūkprogrammu vai lietotni, lai norādītu, kuri datu aizsardzības noteikumi ir jāpiemēro, neparādot piekrišanas slāni.

Video: vebināri novembrī

Kā vienmēr, mēs esam ievietojuši mūsu pēdējo tīmekļa semināru videoklipus tiešsaistē mūsu vietnē. Videoklipus varat atrast šādās lapās:

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • Jauns karuseļa motīvs papildu iestatījumiem
  • Labāk apiet AdBlockers
  • Labāks atbalsts Facebook piekrišanas režīmam
  • Apvienojiet juridiskos iestatījumus dažādās jurisdikcijās
  • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

New regulations US 2024
Pa labi

Jaunie ASV privātuma likumi stājas spēkā 2024. gadā: atjauniniet savus ASV konfidencialitātes iestatījumus

Amerikas Savienotajās Valstīs jauni datu aizsardzības likumi stāsies spēkā 2024. gada otrajā pusē — Floridā, Teksasā, Oregonā un Montānā . Uzņēmumiem, kas darbojas šajos štatos vai kuriem ir klienti šajos štatos, ir jāpārskata sava datu aizsardzības prakse, lai nodrošinātu atbilstību jaunajiem datu aizsardzības likumiem. Lai atvieglotu šo procesu, šajā rakstā vispirms paskaidrosim, kur informācijas panelī var […]
Ģenerālis, Jauns

consentmanager Tool Spotlight: integrācijas opcijas CMP informācijas panelī

Šī mēneša rīka uzmanības centrā mēs sīkāk aplūkojam integrācijas līdzekļus, kas ir atrodami jūsu consentmanager CMP informācijas panelī. Tie ir ilgstoša izstrādes darba rezultāts starp consentmanager un attiecīgajiem rīkiem, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt saviem lietotājiem iespēju aktivizēt integrāciju ar vienkāršu klikšķi tieši viņu CMP informācijas panelī. Jaunākās opcijas ietver Google Consent Mode v2 integrāciju, […]