Jauns

Biļetens 2020/11


ziņojumi

Lielā pieprasījuma dēļ šomēnes esam koncentrējušies uz atskaišu uzlabošanu. Papildus ērtākam ielādes skatam esam atkal paplašinājuši pārskatu sniegšanas jomu un tagad arī reģistrējam apmeklējumus, ignorētos piekrišanas slāņus, aktīvus lēcienus un daudz ko citu. Tas sniedz vēl visaptverošāku priekšstatu par to, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar piekrišanas slāni.

Google Analytics un eTracker

Mēs esam arī vienkāršojuši Google un eTracker analīzes rīku instalēšanu un apstrādi. Ar jaunāko atjauninājumu ConsentManager tagad atbalsta Google piekrišanas režīmu un piekrišanas signālu no eTracker. Tādējādi rīkus var izmantot tā, ka tiek veikta skaitīšana, bet netiek iestatīti sīkfaili, ja nav dota piekrišana.

Izmaiņas IAB PPI politikā

Kā tika paziņots pēdējā informatīvajā izdevumā, IAB ir pielāgojusi vadlīnijas dalībai IAB TCF. Lūdzu, ņemiet vērā šādas izmaiņas:

  • Motīva iestatījumos tagad tiek rādīta krāsu kontrasta vērtība, iestatot akceptēšanas/noraidīt/iestatījumu/saglabāšanas pogu krāsu. IAB pieprasa, lai krāsu kontrasts būtu vismaz 5:1 (priekšplāns pret fonu). Pašreizējā atjauninājumā šī kontrasta vērtība ir obligāta. Motīvi, kas izmanto zemāku kontrasta vērtību, zaudē IAB atbilstības iestatījumu. Lūdzu, pārskatiet savus dizainus .
  • Izmantojot pašreizējo atjauninājumu, mēs esam atspējojuši iespēju mainīt pirmā līmeņa sveiciena tekstu, ja CMP ir iespējota IAB TCF. Klientiem, kuri vēlas mainīt tekstu, ir nepieciešams papildu apstiprinājums no piekrišanas pārvaldnieka. Esošie teksti netiek ietekmēti.

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • AMP tīmekļa lapu uzlabojumi
  • Iespēja padarīt logo klikšķināmu
  • Jauna piekrišanas joma apakšdomēniem
  • Automātiskā bloka uzlabojumi
  • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

New regulations US 2024
Pa labi

Jaunie ASV privātuma likumi stājas spēkā 2024. gadā: atjauniniet savus ASV konfidencialitātes iestatījumus

Amerikas Savienotajās Valstīs jauni datu aizsardzības likumi stāsies spēkā 2024. gada otrajā pusē — Floridā, Teksasā, Oregonā un Montānā . Uzņēmumiem, kas darbojas šajos štatos vai kuriem ir klienti šajos štatos, ir jāpārskata sava datu aizsardzības prakse, lai nodrošinātu atbilstību jaunajiem datu aizsardzības likumiem. Lai atvieglotu šo procesu, šajā rakstā vispirms paskaidrosim, kur informācijas panelī var […]
Ģenerālis, Jauns

consentmanager Tool Spotlight: integrācijas opcijas CMP informācijas panelī

Šī mēneša rīka uzmanības centrā mēs sīkāk aplūkojam integrācijas līdzekļus, kas ir atrodami jūsu consentmanager CMP informācijas panelī. Tie ir ilgstoša izstrādes darba rezultāts starp consentmanager un attiecīgajiem rīkiem, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt saviem lietotājiem iespēju aktivizēt integrāciju ar vienkāršu klikšķi tieši viņu CMP informācijas panelī. Jaunākās opcijas ietver Google Consent Mode v2 integrāciju, […]