Jauns

Biļetens 2021/03


Lielāks ātrums zem pārsega

Šomēnes esam veikuši daudzas “zem pārsega” izmaiņas. Tāpēc mēs iztīrījām savus skriptus un atjaunojām servera infrastruktūru. Mūsu klientiem un viņu vietņu apmeklētājiem tas vispirms būs pamanāms CMP un lietotāja interfeisa ātrākā ātrumā. Turklāt ir novērstas dažādas nelielas kļūdas.

savas valodas

Pašlaik mēs atbalstām vairāk nekā 30 valodas. Ja ar to nepietiek vai vēlaties atbalstīt noteiktus dialektus, varat to izdarīt tagad: tagad CMP var izveidot un izmantot jaunas valodas un dialektus. Tāpat kā ar visām “sistēmas valodām”, šeit varat pielāgot visus piekrišanas slāņa tekstus un iezīmes un tādējādi vēl precīzāk uzrunāt savus lietotājus.

Vebināri martā

Sakarā ar lielo interesi par mūsu pēdējiem vebināriem, martā mēs atkal rīkosim vebinārus. Šeit mēs tematiski turpināsim no vietas, kur iepriekšējā reizē pārtraucām, un iedziļināsimies tēmās par pārskatu veidošanu, optimizāciju, PPI un dažiem svarīgiem rīkiem. Vebināri ir bezmaksas.

 • Vebinārs: Piekrišanas pārvaldība tiešsaistes mārketingā
  (24.03 14:00 vācu valodā)
  Vairāk informācijas un pieteikšanās
 • Tīmekļseminārs: Piekrišanas pārvaldība izdevējiem un mārketinga speciālistiem
  (26.03 14:00 vācu valodā)
  Vairāk informācijas un pieteikšanās
 • Tīmekļseminārs: GDPR atbilstība ir vienkārša
  (23.03 16:00 vācu val.)
  Vairāk informācijas un pieteikšanās

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

 • Dizaina iespēja 3 pogām sveiciena slānī
 • Kļūdu labojumi, integrējot Twitter, Youtube un citus
 • Iespēja atslēgt CSS
 • Jaunas funkcijas tālākpārdevējiem
 • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

Jauns

Biļetens 05/2024

Jauna Slack, MS Teams un citu integrācija Ar pašreizējo atjauninājumu sistēmā tagad ir pieejama jauna Slack, MS Teams, Zapier un n8n integrācijas funkcija. Funkcija ērti informē jūs Slack, Teams vai jebkurā citā rīkā par svarīgām izmaiņām un jaunumiem (piem., atrasti jauni sīkfaili) jūsu CMP kontā. Jums vairs nav aktīvi jāpiesakās CMP, lai pārbaudītu atjauninājumus. Sistēma […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
Ģenerālis, Jauns, video

Tīmekļseminārs: Google Consent Mode v2 ar Google un consentmanager

Pievienojieties mūsu ekskluzīvajam tīmekļsemināram, ko 2024. gada 12. jūnijā plkst. 11:00 pēc Centrāleiropas laika rīko consentmanager sadarbībā ar Google. Tā kā ir liels pieprasījums pēc informācijas par jaunākajām Google prasībām, šis vebinārs palīdzēs jums labāk izprast Google Consent Mode v2. Deniss Gingels no Google un Jan Winkler no consentmanager iepazīstinās ar jums nepieciešamos būtiskos faktus un pamatinformāciju. […]