Jauns

Biļetens: Google piekrišanas režīms v2 būs obligāts no 2024. gada marta


Google jums ir paziņojums par nozīmīgu digitālās reklāmas vides atjauninājumu: Google piekrišanas režīms v2 ir šeit .

Šis jaunais atjauninājums ienes svarīgas izmaiņas, kas reklāmdevējiem un izdevējiem ir jāzina. Vissvarīgākais, ar ko sākt: Google piekrišanas režīma v2 izmantošana būs obligāta visās vietnēs, kurās tiek izmantoti Google pakalpojumi.

Google piekrišanas režīma v2 ieviešanas termiņš ir 2024. gada marts . Tāpēc pārliecinieties, ka esat pārbaudījis, vai jums ir jāatbilst prasībām. Mēs jums palīdzēsim ar izmaiņām.

Piekrišanas režīms — kas tas ir?

Google piekrišanas režīms v2 ir mehānisms, kas darbojas ar jūsu vietnes piekrišanas reklāmkarogu un pielāgo jūsu Google tagu vai skriptu darbību atkarībā no tā, vai galalietotājs pieņem vai noraida jūsu piekrišanas reklāmkarogu. Jaunais Google piekrišanas režīms v2 var nodrošināt jums uzlabotus reklāmguvumu datus pat ierobežotos datu aizsardzības apstākļos.
Iepriekš Google piekrišanas režīms nebija obligāts, un tas tika izmantots, lai iespējotu reklāmguvumu modelēšanu programmā Google AdWords. Google sertificētas piekrišanas pārvaldības platformas izmantošana arī nebija obligāta.

Tagad lietas mainās: Google piekrišanas režīms v2 ir obligāts , lai vispār kaut ko izsekotu. Tagad arī Google sertificētas piekrišanas pārvaldības platformas izmantošana piekrišanas pārvaldībai ir obligāta.

Labās ziņas: consentmanager jau ir Google sertificēts CMP un jau atbalsta piekrišanas režīmu v2 . Ja savā vietnē vai lietotnē integrējat Google pakalpojumus, jums tikai jāpārliecinās, vai jūsu consentmanager informācijas panelī ir aktivizēts Google piekrišanas režīms. Videoklipu ar aktivizēšanas instrukcijām varat atrast mūsu vietnē: https://www. consentmanager

Vai vēl neizmantojat consentmanager ?

Ja jūs vēl neizmantojat Google sertificētu CMP, ir pēdējais laiks veikt pāreju. Ļaujiet mūsu ekspertam jums konsultēties un sarunājiet tikšanos: https://www. consentmanager

Neaizmirstiet par ieviešanas termiņu: 2024. gada marts

Reklāmdevējiem un izdevējiem līdz 2024. gada martam ir jāpārliecinās, ka viņi ir ieviesuši visas Google prasības jaunajam piekrišanas režīmam. Tas dod jums pietiekami daudz laika, lai pielāgotu savas stratēģijas un maksimāli izmantotu jaunās funkcijas.

Rīkojieties tūlīt! Apmeklējiet mūsu īpašo Google piekrišanas režīma v2 lapu, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par šo atjauninājumu. Nepalaidiet garām šo iespēju, lai nodrošinātu, ka jūsu reklāmas kampaņas ir saderīgas un piedāvā uzlabotu veiktspēju un konfidencialitāti.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Google piekrišanas režīmu v2: https://www. consentmanager

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība saistībā ar pāreju, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu ( support@ consentmanager .net ). Mēs esam priecīgi palīdzēt jums nodrošināt vienmērīgu un veiksmīgu pāreju uz Google piekrišanas režīmu v2.


vairāk komentāru

Jauns

Biļetens 05/2024

Jauna Slack, MS Teams un citu integrācija Ar pašreizējo atjauninājumu sistēmā tagad ir pieejama jauna Slack, MS Teams, Zapier un n8n integrācijas funkcija. Funkcija ērti informē jūs Slack, Teams vai jebkurā citā rīkā par svarīgām izmaiņām un jaunumiem (piem., atrasti jauni sīkfaili) jūsu CMP kontā. Jums vairs nav aktīvi jāpiesakās CMP, lai pārbaudītu atjauninājumus. Sistēma […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
Ģenerālis, Jauns, video

Tīmekļseminārs: Google Consent Mode v2 ar Google un consentmanager

Pievienojieties mūsu ekskluzīvajam tīmekļsemināram, ko 2024. gada 12. jūnijā plkst. 11:00 pēc Centrāleiropas laika rīko consentmanager sadarbībā ar Google. Tā kā ir liels pieprasījums pēc informācijas par jaunākajām Google prasībām, šis vebinārs palīdzēs jums labāk izprast Google Consent Mode v2. Deniss Gingels no Google un Jan Winkler no consentmanager iepazīstinās ar jums nepieciešamos būtiskos faktus un pamatinformāciju. […]