Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm


Nīderlandes DPA izdod vadlīnijas par sīkfailu reklāmkarogiem

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai.

Kritēriji ietver skaidras informācijas sniegšanu par sīkfailu mērķi, saprotamas valodas lietošanu un visu izvēļu attēlošanu vienā reklāmkaroga līmenī. Ieteicams neizmantot iepriekš atlasītās opcijas, neprasīt papildu klikšķus, lai veiktu atlasi, kā arī neievietot tekstā slēptās saites.

Lejupielādējiet mūsu bezmaksas kontrolsarakstu šeit , kurā ir sniegts detalizēts ieteicamo prakšu saraksts praktiskā formātā, lai palīdzētu ievērot tiesību aktus.


vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
American Privacy Rights Act 2024 Newsletter Header
Pa labi

Jauns pavērsiens datu aizsardzībā: Amerikas 2024. gada Privātuma tiesību akts

Amerikas Savienotajās Valstīs privātuma likumi pašlaik tiek īstenoti federālā līmenī, un šādi likumi ir spēkā 19 štatos. Tomēr ierosinātais Amerikas Privātuma tiesību akts (APRA) , ko Pārstāvju palātas Enerģētikas un tirdzniecības komiteja ieviesa 2024. gada 7. aprīlī, drīzumā varētu noteikt valsts mēroga privātuma un drošības standartus. APRA, kas joprojām ir priekšlikuma fāzē, ieviesīs noteikumus automatizētām lēmumu pieņemšanas […]