Jauns

Trešo pušu sīkfailu likvidēšana un jūsu CMP piekrišanas tvēruma iestatījumu pielāgošana


Sīkfailu grafika ar sarkanu apli vidū un virsrakstu Pirmās puses sīkfaili un trešās puses sīkfaili

Gaidāmā trešo pušu sīkfailu atcelšana nozīmē lielas izmaiņas consentmanager piekrišanas tvēruma izmantošanā. No jūnija consentmanager vairs neiestatīs trešo pušu sīkfailus domēnā consentmanager .net . Šo izmaiņu rezultātā tiks noņemtas dažas no mūsu piekrišanas tvēruma opcijām, piemēram, konta piekrišana un CMP piekrišana, kas tiek izmantotas ar trešās puses sīkfailiem. Mēs ļoti mudinām mūsu klientus pēc iespējas ātrāk pāriet uz domēna piekrišanas iestatījumiem, jo ​​līdz jūnijam visi klienti, kuri izmantos šos iestatījumus, tiks jaunināti uz domēna piekrišanu.

Atteikšanās no trešo pušu sīkfailiem nav bez iemesla. Attīstoties pārlūkprogrammām un pieaugot bažām par privātumu un datu drošību, nozare pievēršas pārredzamākai un lietotājam draudzīgākai pieejai piekrišanas pārvaldībai. Lai labāk izprastu, kāpēc trešo pušu sīkfaili kļūst novecojuši, lūdzu, izlasiet mūsu detalizēto rakstu par šo tēmu vai skatieties mūsu tīmekļa semināru šeit .

Kas ir “domēnam specifiska” piekrišana?

Domēna piekrišana nozīmē, ka lietotāja piekrišana tiek ierakstīta tieši domēnā, kurā lietotājs mijiedarbojas. Pēc tam lietotāja piekrišanas lēmums tiek izplatīts visos tā paša domēna apakšdomēnos.

Kā veikt slēdzi:

  1. Izlasiet mūsu detalizēto palīdzības lapu par piekrišanas jomu/starpdomēnu piekrišanu šeit, lai iegūtu detalizētus norādījumus.
  2. Pārejiet uz savu informācijas paneli, kur varat viegli pielāgot piekrišanas iestatījumus atbilstoši domēna prasībām. Dodieties uz CMP → Juridiskie iestatījumi → Juridiskie iestatījumi.

Mūsu komanda ar prieku jums palīdzēs šajā procesā. Ja jums nepieciešama papildu informācija vai palīdzība piekrišanas apgabala konfigurēšanā, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu.


vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]