Jauns

Trešo pušu sīkfailu likvidēšana un jūsu CMP piekrišanas tvēruma iestatījumu pielāgošana


Sīkfailu grafika ar sarkanu apli vidū un virsrakstu Pirmās puses sīkfaili un trešās puses sīkfaili

Gaidāmā trešo pušu sīkfailu atcelšana nozīmē lielas izmaiņas consentmanager piekrišanas tvēruma izmantošanā. No jūnija consentmanager vairs neiestatīs trešo pušu sīkfailus domēnā consentmanager .net . Šo izmaiņu rezultātā tiks noņemtas dažas no mūsu piekrišanas tvēruma opcijām, piemēram, konta piekrišana un CMP piekrišana, kas tiek izmantotas ar trešās puses sīkfailiem. Mēs ļoti mudinām mūsu klientus pēc iespējas ātrāk pāriet uz domēna piekrišanas iestatījumiem, jo ​​līdz jūnijam visi klienti, kuri izmantos šos iestatījumus, tiks jaunināti uz domēna piekrišanu.

Atteikšanās no trešo pušu sīkfailiem nav bez iemesla. Attīstoties pārlūkprogrammām un pieaugot bažām par privātumu un datu drošību, nozare pievēršas pārredzamākai un lietotājam draudzīgākai pieejai piekrišanas pārvaldībai. Lai labāk izprastu, kāpēc trešo pušu sīkfaili kļūst novecojuši, lūdzu, izlasiet mūsu detalizēto rakstu par šo tēmu vai skatieties mūsu tīmekļa semināru šeit .

Kas ir “domēnam specifiska” piekrišana?

Domēna piekrišana nozīmē, ka lietotāja piekrišana tiek ierakstīta tieši domēnā, kurā lietotājs mijiedarbojas. Pēc tam lietotāja piekrišanas lēmums tiek izplatīts visos tā paša domēna apakšdomēnos.

Kā veikt slēdzi:

  1. Izlasiet mūsu detalizēto palīdzības lapu par piekrišanas jomu/starpdomēnu piekrišanu šeit, lai iegūtu detalizētus norādījumus.
  2. Pārejiet uz savu informācijas paneli, kur varat viegli pielāgot piekrišanas iestatījumus atbilstoši domēna prasībām. Dodieties uz CMP → Juridiskie iestatījumi → Juridiskie iestatījumi.

Mūsu komanda ar prieku jums palīdzēs šajā procesā. Ja jums nepieciešama papildu informācija vai palīdzība piekrišanas apgabala konfigurēšanā, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu.


vairāk komentāru

New regulations US 2024
Pa labi

Jaunie ASV privātuma likumi stājas spēkā 2024. gadā: atjauniniet savus ASV konfidencialitātes iestatījumus

Amerikas Savienotajās Valstīs jauni datu aizsardzības likumi stāsies spēkā 2024. gada otrajā pusē — Floridā, Teksasā, Oregonā un Montānā . Uzņēmumiem, kas darbojas šajos štatos vai kuriem ir klienti šajos štatos, ir jāpārskata sava datu aizsardzības prakse, lai nodrošinātu atbilstību jaunajiem datu aizsardzības likumiem. Lai atvieglotu šo procesu, šajā rakstā vispirms paskaidrosim, kur informācijas panelī var […]
Ģenerālis, Jauns

consentmanager Tool Spotlight: integrācijas opcijas CMP informācijas panelī

Šī mēneša rīka uzmanības centrā mēs sīkāk aplūkojam integrācijas līdzekļus, kas ir atrodami jūsu consentmanager CMP informācijas panelī. Tie ir ilgstoša izstrādes darba rezultāts starp consentmanager un attiecīgajiem rīkiem, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt saviem lietotājiem iespēju aktivizēt integrāciju ar vienkāršu klikšķi tieši viņu CMP informācijas panelī. Jaunākās opcijas ietver Google Consent Mode v2 integrāciju, […]