video

Tīmekļseminārs ar Google: Google Consent Mode 2. versija izpratne un nevainojama integrēšana


Tā kā ir liels pieprasījums pēc informācijas par Google Consent Mode v2 jauno prasību iestatīšanu un izpildi, consentmanager kopā ar Google rīkoja vēl vienu tīmekļsemināru par šo tēmu 2024. gada 12. jūnijā.

Vebinārs notika vācu valodā.

Vai jūs to palaidāt garām? Nekādu problēmu! Vebināra PDF fails lejupielādei var atrast šeit .

Deniss Gingels no Google un Jan Winkler no consentmanager iepazīstināja ar svarīgākajiem faktiem un pamatinformāciju par Google Consent Mode v2.

Tika apskatītas šādas tēmas:

  • Kas ir Google Consent Mode v2 un ar to saistītās izmaiņas.
  • Google Consent Mode v2 integrācija un no tā izrietošās priekšrocības.
  • Google Consent Mode datu aizsardzība un juridiskie aspekti v2.
  • Svarīgi Google Consent Mode 2. versijas termiņi.

Neatkarīgi no tā, vai nodarbojaties ar digitālo mārketingu, vadāt vietni vai ievērojat atbilstību, šis tīmekļseminārs sniedz iespēju uzzināt visu par Google Consent Mode v2 tieši no ekspertiem.


vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]