Jauns

Biļetens 03/2022


Ikonas un dizaina funkcijas

Šomēnes mēs galvenokārt koncentrējāmies uz daudzajām mazajām dizaina funkcijām, ko daudzi klienti mums ir pieprasījuši. Tas ietver, piemēram, to, ka mērķiem, pogām un saitēm tagad var būt savas ikonas, ka tagad var saglabāt vairākus HTML un CSS kodus vai ir iespējami precīzāki pakalpojumu sniedzēju sarakstu un sīkfailu sarakstu iestatījumi.

Vairāk jaunu valstu

Jaunums šajā mēnesī ir arī atbalsts daudzām jaunām tiesību jomām. Līdz šim mēs atbalstām GDPR/e-Privacy Eiropai, CCPA/CPRA Kalifornijai, PIPEDA Kanādai un LGPD Brazīlijai. Šomēnes jaunums ir juridiskais pamats Meksikai, Argentīnai, Nigērijai, Dienvidāfrikai, Dienvidkorejai, Krievijai, Turcijai, Izraēlai, Ķīnai un Taizemei. Tagad visām šīm jomām ir atsevišķi iestatījumi (atkarībā no izvēlētās pakotnes), un atbilstošie juridiskie teksti un rindkopas tiek glabātas sistēmā.

Dinamiskā satura bloķēšana

Daudzi franču izdevēji īpaši vēlējās paplašināt dinamisko satura bloķēšanu. Bloķēšana tiek izmantota, piemēram, lai bloķētu YouTube videoklipu un aktivizētu to tikai ar piekrišanu. Ar jaunāko atjauninājumu šī funkcija ir vēl vairāk paplašināta, un tagad to var lietot jebkuram tīmekļa lapas elementam. Tipisks lietošanas gadījums būtu tāds, ka ziņu vietne bloķē tekstus, ja nav piekrišanas. Vairāk mūsu palīdzībā.

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

Kā vienmēr, šajā mēnesī bija daudz citu mazu jaunu funkciju un izmaiņu. Šeit īpaši vērts pieminēt steku/steku konvertēšanu no konta uz CMP, vienkāršāku un skaidrāku vizuālā noformējuma redaktora darbību un labāku Apple ATT sistēmas atbalstu.


vairāk komentāru

Jauns

Biļetens 05/2024

Jauna Slack, MS Teams un citu integrācija Ar pašreizējo atjauninājumu sistēmā tagad ir pieejama jauna Slack, MS Teams, Zapier un n8n integrācijas funkcija. Funkcija ērti informē jūs Slack, Teams vai jebkurā citā rīkā par svarīgām izmaiņām un jaunumiem (piem., atrasti jauni sīkfaili) jūsu CMP kontā. Jums vairs nav aktīvi jāpiesakās CMP, lai pārbaudītu atjauninājumus. Sistēma […]
Webinar-GCM-v2-with-Google-and-consentmanager
Ģenerālis, Jauns, video

Tīmekļseminārs: Google Consent Mode v2 ar Google un consentmanager

Pievienojieties mūsu ekskluzīvajam tīmekļsemināram, ko 2024. gada 12. jūnijā plkst. 11:00 pēc Centrāleiropas laika rīko consentmanager sadarbībā ar Google. Tā kā ir liels pieprasījums pēc informācijas par jaunākajām Google prasībām, šis vebinārs palīdzēs jums labāk izprast Google Consent Mode v2. Deniss Gingels no Google un Jan Winkler no consentmanager iepazīstinās ar jums nepieciešamos būtiskos faktus un pamatinformāciju. […]