Biļetens 03/2022

Ikonas un dizaina funkcijas

Šomēnes mēs galvenokārt koncentrējāmies uz daudzajām mazajām dizaina funkcijām, ko daudzi klienti mums ir pieprasījuši. Tas ietver, piemēram, to, ka mērķiem, pogām un saitēm tagad var būt savas ikonas, ka tagad var saglabāt vairākus HTML un CSS kodus vai ir iespējami precīzāki pakalpojumu sniedzēju sarakstu un sīkfailu sarakstu iestatījumi.

Vairāk jaunu valstu

Jaunums šajā mēnesī ir arī atbalsts daudzām jaunām tiesību jomām. Līdz šim mēs atbalstām GDPR/e-Privacy Eiropai, CCPA/CPRA Kalifornijai, PIPEDA Kanādai un LGPD Brazīlijai. Šomēnes jaunums ir juridiskais pamats Meksikai, Argentīnai, Nigērijai, Dienvidāfrikai, Dienvidkorejai, Krievijai, Turcijai, Izraēlai, Ķīnai un Taizemei. Tagad visām šīm jomām ir atsevišķi iestatījumi (atkarībā no izvēlētās pakotnes), un atbilstošie juridiskie teksti un rindkopas tiek glabātas sistēmā.

Dinamiskā satura bloķēšana

Daudzi franču izdevēji īpaši vēlējās paplašināt dinamisko satura bloķēšanu. Bloķēšana tiek izmantota, piemēram, lai bloķētu YouTube videoklipu un aktivizētu to tikai ar piekrišanu. Ar jaunāko atjauninājumu šī funkcija ir vēl vairāk paplašināta, un tagad to var lietot jebkuram tīmekļa lapas elementam. Tipisks lietošanas gadījums būtu tāds, ka ziņu vietne bloķē tekstus, ja nav piekrišanas. Vairāk mūsu palīdzībā.

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

Kā vienmēr, šajā mēnesī bija daudz citu mazu jaunu funkciju un izmaiņu. Šeit īpaši vērts pieminēt steku/steku konvertēšanu no konta uz CMP, vienkāršāku un skaidrāku vizuālā noformējuma redaktora darbību un labāku Apple ATT sistēmas atbalstu.