Jauns

Biļetens 2020/10


Mūsu jaunā vietne ir šeit

Mēs esam priecīgi iepazīstināt jūs ar mūsu jauno logotipu un mūsu jauno tīmekļa vietni. Mūsu labi zināmais sešstūris ir saglabājies, bet tagad ir svaigāks un modernāks.

Izmaiņas IAB PPI politikā

Kā tika paziņots pēdējā informatīvajā izdevumā, IAB ir pielāgojis vadlīnijas dalībai IAB TCF . Lūdzu, ņemiet vērā šādas izmaiņas:

  • Motīva iestatījumos tagad tiek rādīta krāsu kontrasta vērtība, iestatot akceptēšanas/noraidīt/iestatījumu/saglabāšanas pogu krāsu. IAB pieprasa, lai krāsu kontrasts būtu vismaz 5:1 (priekšplāns pret fonu). Pašreizējā atjauninājumā šī kontrasta vērtība ir obligāta. Motīvi, kas izmanto zemāku kontrasta vērtību, zaudē IAB atbilstības iestatījumu. Lūdzu, pārskatiet savus dizainus .
  • Izmantojot pašreizējo atjauninājumu, mēs esam atspējojuši iespēju mainīt pirmā līmeņa sveiciena tekstu, ja CMP ir iespējots IAB TCF . Klientiem, kuri vēlas mainīt tekstu, ir nepieciešams papildu apstiprinājums no piekrišanas pārvaldnieka. Esošie teksti netiek ietekmēti.

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • Pielāgojamas saraksta ikonas, kas nav paredzētas izvēles rūtiņām
  • Pārdevējus tagad var paslēpt
  • Jauni makro pogu un saišu parādīšanai tekstā
  • Jūs varat izveidot savu kaudzi
  • … un daudz vairāk.

vairāk komentāru

Newsletter consentmanager Juni
Jauns

Biļetens 06/2024

Jauns papildinājums: privātumam draudzīga vietņu analīze Līdz ar jūnija atjauninājumu jūsu kontā ir pieejams jaunais papildinājums Vietnes analīze. Šeit mēs apvienojam divus komponentus, kuros mēs esam īpaši labi: reāla datu aizsardzība un lieliska ziņošana. Mūsu jaunās privātumam draudzīgās vietņu analīzes priekšrocības galvenokārt slēpjas datu aizsardzībā un sistēmas vienkāršībā: Izmantojot mūsu privātumam draudzīgo vietņu analīzi, mēs […]
Dutch DPA releases Guidelines on Cookie Banners
Jauns

Nīderlandes DSB: ceļvedis sīkfailu reklāmkarogiem un pastiprinātām pārbaudēm

Nīderlandes datu aizsardzības iestāde (Autoriteit Persoonsgegevens, AP) ir publicējusi jaunu rokasgrāmatu , kurā aprakstīta sīkfailu reklāmkarogu veidošanas labākā prakse un no kā izvairīties, lai izvairītos no iespējamām naudas sodiem. Kā tika paziņots 2024. gada februārī , Datu aizsardzības iestāde ieviesīs vairāk kontroles, lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes likumīgi saņem piekrišanu sīkfailu un citas izsekošanas programmatūras izsekošanai. […]