Biļetens 2021/01

Rāpuļprogrammas atjauninājumi

Mēs esam veikuši vairākus rāpuļprogrammas atjauninājumus. Rāpuļprogramma tagad ir daudz ātrāka un precīzāka rezultātos. Vairāk sīkfailu tagad tiek automātiski klasificēti un piešķirti pareizajam pakalpojumu sniedzējam. Mēs arī pievienojām dažus jaunus rāpuļprogrammas iestatījumus (piemēram, paroļu diapazonu pārmeklēšana un domēnu/ceļu izslēgšana no rāpuļprogrammas).

Sīkfaili un vietējā krātuve

Lokālā krātuve ir informācijas glabāšanas veids ierīcē. Tas ir ļoti līdzīgs sīkfailiem, taču mazāk ietekmē privātumu un tehniskos ierobežojumus. Consentmanager tagad atbalsta šīs tehnoloģijas izmantošanu kā sekundāru lietotāju piekrišanas informācijas veikalu. Tas palīdz drošāk saglabāt lietotāju izvēles kešatmiņā — pat gadījumos, kad pārlūkprogrammas neatbalsta sīkfailus vai tos nedzēš. Jauno funkciju var iespējot sadaļā Izvēlne > CMP > Rediģēt > Citi iestatījumi > Piekrišanas krātuve.

vebināri

Decembrī notika vairāki tīmekļsemināri, jo īpaši par darba sākšanu un IAB TCF v2. Tīmekļsemināru dokumentus un video tagad var atrast tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnē: https://www.consentmanager.de/wissen/videos/

Vairāk jaunu funkciju un izmaiņu

  • Dažādi kļūdu labojumi AMP lapās
  • Lielāka elastība: mērķi tagad ir specifiski CMP un vairs nav atkarīgi no konta
  • Adobe Analytics un Adobe piekrišanas režīma atbalsts
  • IAB PPI nodrošinātāja sīkfailu politikas atbalsts
  • … un daudz vairāk.