video

Vebinārs: nav sīkfailu = ieņēmumu zaudējumi?


Tiešsaistes pasaule saskaras ar lielām pārmaiņām, īpaši izdevējiem un reklāmdevējiem. 11. martā mēs kopā ar Refinery89.com rīkojām tīmekļsemināru “Nav sīkfailu = ieņēmumu zudumi”, lai skatītos nākotnē.

Vebinārs notika angļu valodā.

Tika apspriestas šādas tēmas:

  • Jauni datu aizsardzības noteikumi (DSA, DMA): izdevējiem ir jāpielāgojas jaunajiem noteikumiem, strādājot ar datiem un sīkfailiem.
  • Sīkdatņu izmantošana nav vienāda ar ienākumu zaudēšanu? Tieša saikne starp sīkfailu likvidēšanu un ieņēmumu zudumu.
  • Risinājumi pret sīkfailiem: abi runātāji iepazīstināja ar novatoriskām pieejām, piemēram, Contextual+ un satura dizaina paņēmieniem, kas var palīdzēt izdevējiem un reklāmdevējiem pasaulē bez sīkfailiem.

pārskats

Tīmekļseminārs sniedza vērtīgu ieskatu par to, kā izdevēji un reklāmdevēji var sagatavoties jaunajiem datu aizsardzības noteikumiem un kādi ir sīkfailiem droši risinājumi.

Vebināra PDF fails lejupielādei var atrast šeit .


vairāk komentāru

New regulations US 2024
Pa labi

Jaunie ASV privātuma likumi stājas spēkā 2024. gadā: atjauniniet savus ASV konfidencialitātes iestatījumus

Amerikas Savienotajās Valstīs jauni datu aizsardzības likumi stāsies spēkā 2024. gada otrajā pusē — Floridā, Teksasā, Oregonā un Montānā . Uzņēmumiem, kas darbojas šajos štatos vai kuriem ir klienti šajos štatos, ir jāpārskata sava datu aizsardzības prakse, lai nodrošinātu atbilstību jaunajiem datu aizsardzības likumiem. Lai atvieglotu šo procesu, šajā rakstā vispirms paskaidrosim, kur informācijas panelī var […]
Ģenerālis, Jauns

consentmanager Tool Spotlight: integrācijas opcijas CMP informācijas panelī

Šī mēneša rīka uzmanības centrā mēs sīkāk aplūkojam integrācijas līdzekļus, kas ir atrodami jūsu consentmanager CMP informācijas panelī. Tie ir ilgstoša izstrādes darba rezultāts starp consentmanager un attiecīgajiem rīkiem, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt saviem lietotājiem iespēju aktivizēt integrāciju ar vienkāršu klikšķi tieši viņu CMP informācijas panelī. Jaunākās opcijas ietver Google Consent Mode v2 integrāciju, […]